TRT Radyo İstanbul Canlı Dinle

TRT Radyo İstanbul, 106.8 frekansıyla İstanbul stüdyolarından yayınlarını gerçekleştiren bir devlet radyosudur. Günün belirli vakitlerinde kentin nabzını tutan programları ve bunun dışında trt radyosuyla ortak yayın yapmaktadır. 

Trt bünyesinde bulunan radyolar, kalitelerini teknolojiyi günü gününe takip etmeleri, hiçbir kurumda olmayan arşivi, araştırma ekipleri ve özellikle sunucuları, sanatçıları oluşturmaktadır. Devlet kurumu olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanan radyolarıyla tüm Türkiye'yi kucaklayan bir yapıyla, sadece radyo olmayı değil, ailenizden bir birey gibi samimiyetle dinleyicisine yaklaşmaktadır. Bunun için güzel bir ekip çalışması, yıllarını eğitimle güzel bir şekilde geçirmiş ekip arkadaşları vardır. Kentin nabzını tutarken bireylere faydalı olacak tüm bilgileri buradan bulabilirsiniz.

İnternetin günümüzdeki kadar yaygın olmadığı vakitlerde bile, hemen hemen bütün illerden yaptıkları karasal yayınlarla hep daha çok kişiye ulaşma hedeflerini, teknolojinin gelişmesi sayesinde internetin artık her yerde olmasıyla daha çok yerine getirmişlerdir. Günümüz yoğun temposunun içersinde dinleyicinin, müzikseverlerin kaçış noktası olarak sığınılacak bir liman, dinlenebileceğiniz bir ortamı, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir yer olarak rahatlıkla bulabilirsiniz bu radyoyu. İnternet üzerinden de www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden TRT Radyo İstanbul frekanslarına ulaşmayı bir seçenek olarak düşünebilir, radyoyu dinlerken geçireceğiniz vakitlerden mutluluk duyabilirsiniz.   

İLLERE GÖRE RADYOLAR