Slow Time Canlı Dinle

Slow Time, 91.2 frekansından İstanbul merkezli olmak üzere 1995 yılından bu yana yayın yapan özel bir radyo istasyonudur. Adıyla da anlaşılacağı üzere, ağırlıklı olarak slow müzik tarzlarına yer vermektedir. Gün içerisine oldukça farklı programlarla dinleyiciye günün her anında istedikleri müzik tarzlarını sunmaktadır. Slow müzik tarzı ve aşk üzerine yazıların eserleri programların yoğun bir biçimde işlemektedir.

Program çeşitliliği açısından oldukça güzel bir şekilde dinleyicinin, müzikseverin karşısına profesyonel bir şekilde çıkar. Kimi saatlerde dinleyicilerden gelen mesajları okuyarak, istek şarkılarının bu frekanslardan yayınlanmasını sağlar. Gelen mesajları çoğu zaman duygularını açmak isteyip de açamayan dinleyiclerin yapmış oldukları aşk itirafları ve beğeni mesajlarından oluşur. Böylelikle bireyler birbirleriyle duygu paylaşmışını rahat bir şekilde gerçekleştirir. Dj'lerin sunumları güzel bir şekilde yapması, dinleyicisinin seçtiği ve seçmek istediği eserleri tahmin ettiklerinden dolayı çoğu zman bu radyoyu dinlemekten dinleyici zevk alır. Müzik sever kişiler için de farklı bir bakış açısı kazandıracak olan radyo, her bireye bir şekilde hitap etmenin yolunu bulmuştur. Sabah saatlerinde siz işinize giderken, yataktan kalkmaya çalışırken, ya da kahvaltınızı yaparken güne başlama programıyla kendinizi daha kolay toplamak için bir fırsat sunar radyo. Günün ilerleyen saatlerinde aşk dolu, sevgi dolu şarkılarla duygularınızı daha yoğun hissetmenin heyecanını büyük bir zevkle yaşayabilirsiniz. Tüm bunların yanında belirli günlerde en çok istenen şarkılardan hit listesi oluşturarak aynı şarkıları daha ulaşılabilir bir şekle getirir. Böylelikle hem büyük bir özveri ürünü olan çalışmalarını dinleyiciye sunar, hem de dinleyici açısından oldukça güzel bir dinleme vakti oluşturulmş olur. 

Tüm bunların yanında müzikseverlerin gündemden kopmaması için düzenlediği haber programları, hava durumu ve spor gündemi gibi çeşitli programlarla hayattan kopmamalarını sağlamaktadır. Tüm sevenlerin, sevgisini söylemek isteyip de söyleyemeyenlerin radyosu olmuştur Slow Time. En kötü gününüzde bile dinleyicisinin yanında olmak için sürekli ve canlı bir tempoyla çalışır. Bu şekilde hemen her kesinden insana ulaşmayı her zaman daha büyük bir şevk ve heyecanla yerine getirir radyo. İşte bu yüzden sadece karasal yayınla değil, internet üzerinden de kolaylıkla ulaşılabilir hale gelmiştir slow time. Bunun için www.radyodinlen.com adresimiz üzerinde slow time frekanslarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sevginizin, aşkınızın, hasretinizin ve duygularınızın her zaman tercümanı olan radyo, bundan sonra da aynı şekilde kendinizi daha rahat hissetmeniz için aynı çabayla sizlerin karşısına çıkmaya devam edecektir.   

 

İLLERE GÖRE RADYOLAR