Radyo Voyage Canlı Dinle

Radyo Voyage, 107.4 frekansıyla İstanbuldan yayınlarına başlamış bir radyo istasyonudur. Yayınları içerisinde, kendisini diğer yerlerden ayıran özel müzik eserleri yer almaktadır. Bu radyoda, farklı kültürlere, farklı yapılara ait kültürel ve yöresel müzikleri yayınlar. Her birisi birbirinden oldukça farklı olan bu müzik eserleriyle birlikte, her seferinde bambaşka dünyalara yelken açacak, duyduğunuz müziklerle, müzik damağınız genişleyecektir. 

Gün içerisinde, 7 gün 24 saat kesintisiz yapılan bu yayınlarda kesintisiz bir şekilde müziğin zevkini çıkarabilirsiniz. Tanıdık melodiler yerine  böyle şarkılara, ilk başta belki mesafeli davranacaksınız. Fakat dinledikçe sizleri büyülü bir dünyaya, tanımadığınız yerlere götüren şarkılara bir sıcaklık hissedeceksiniz. Yolculuk yaparken, işinizde çalışırken ve dinlenme vakitlerinizde farklı dünyaların kapısını açmanın yolunu bu radyoyla kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Günün yoğun ve spontan temposundan kaçarken yeni kültürler ve müzik tarzlarını tanımak, hem kültürünüzü hem de bilginizi artırabilirsiniz. Bunun yanında gündemden kopmamak için de radyo voyage programlarının arasındaki haber programları ve hava durumu gibi bültenlerle yaşadığınız ortamdan kopmadan müziğin keyfini ve eğlencesini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. 

Yayın yapmaya başladığı tarihlerde karasal yayınla dinleyiciye ulaşırken zamanla kendisine ulaşmaya çalışan bireylerin artması sonucu internet üzerinden de aynı yayınları canlı olarak vermeye başlamıştır. Bu şekilde internet bağlantısı elde ettiğiniz her yerden, dilediğiniz ortamda dinleme fırsatını elde etmiş olursunuz. Bunun için www.radyodinlen.com adresimizi ziyaret ederek farklı kültürler tanıyabilir, farklı yaşam tarzlarını tanımanın verdiği duyguyu rahatlıkla yaşayabilirsiniz.  

İLLERE GÖRE RADYOLAR