Radyo Viva Canlı Dinle

Radyo Viva, 90.0 frekansıyla 1999 yılından bu yana İstanbul merkezli olmak üzere yayın hayatına başlamış bir radyo istasyonudur. Pop müzik ve fantezi müzik tarzlarında seçkin eserleri dinleyiciye sunan radyo, amaç edindiği ilkeleri büyük bir özveri ile yerine getirmeye devam etmektedir. 

Pop müzik ve fantezi müzik tarzları türk insanın müzik dünyasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu dallarda eser veren sanatçıları sürekli takip edip, şarkılarını eski, yeni demeden defalarca dinlemekten müzikseverler ve dinleyiciler oldukça büyük bir mutluluk almaktadır. Radyo, insanların bu isteklerini bildiği için bireylere bu şarkıları 7 gün 24 saat frekanslarından sürekli olarak dinleyenlere sunar. Müziğin büyülü dünyası, insanı alıp götüren yapısı ise bireyler için birbirleri arasında birre köprü olma görevini geçmişten günümüze sürdürmektedir. Deneyimli kadrosu, güçlü ekipmanları ve sunumlarını büyük bir titizlikle sürdüren dj'leri sayesinde ortaya güzel bir sunum çıkarmaktadır radyo viva. Zamanla karasal yayının yanında internet üzerinden de aynı yayınları canlı olarak dinleyiciye sunar radyo. Bu şekilde kendisini dinlemek isteyenlere daha çok ulaşmakta ve onları daha çok mutlu etmektedir. Gün içerisine yaymış oldukları programlarla günün her saatine özel ve uygun olarak sununlan şarkılar bireylerin tam da istediği vakitlerdir. İş çıkışında stres atmak, çalışırken uzaklaşılan, günün haberlerinden uzak kalındığı durumları göz önünde bulunduran radyo, belirli saatlerde bu programları yayınlayarak dinleyicinin ihtiyaçlarını da göz ardı etmeden ihtiyaçları karşılamaktadır. 

Müzik, hem sözüyle, hem sazıyla insanlara duygusal yoğunluk veren parçalardı. Bu parçaların bireylerde oluşturduğu duygu durumları hemen hemen aynı olsa da, ince ayrıntılarda insanlar bu farklılıkları doyasıya yaşamaktadır. Bir birey için radyodan gelen fantezi müzik tarzındaki eser hasreti, özlemi çağrıştırırken, bunun hayalini kendi yaşadıklarıyla yoğurarak hayal dünyasında tekrar canlandırır. Başka bir birey de kişisel farklarla aynı duyguları kendi yaşantılarıyla özümseyerek düşüncelerinde birleştirir. Böylelikle ortak bir duygudan herkes kendisine oldukça güzel bir şekilde duygu yoğunluğu yaşamış olur. İşte tüm bu fırsatları insanlar internet üzerinden de radyo viva canlı yayınına ulaşarak yaşayabilir. Bunun için dinleyici, www.radyodinlen.com adresimizi ziyaret ederek bunları gerçekleştirebilirler. Müziğin insanları mest eden, başka diyarlara, istenilen yerlere, kişilere duyulan istekleri tam gerçek olmasa da duygusal açıdan gerçekleştirmesini sağlar. Radyo viva, dinleyiciye bu imkanı hiçbir ücret ödemeden, büyük bir özveri ve azimle çalışarak cömertçe sunmaktadır.  

İLLERE GÖRE RADYOLAR