Radyo Cihan Canlı Dinle

Radyo Cihan, 105.2 frekansıyla, İstanbul merkezli olmak üzere 1993 yılından bu yana yayın hayatına devam eden bir radyo istasyonudur. Radyo içeriği dini ve tasavvufi konular üzerinedir. İlehiler, dini müziklerle insanların gönüllerine hitap etmektedir.

Sadece ilahiler ve dini müzik çeşitlerine yer vermenin yanında dini sohbetler, dini ve tasavvufi konuda bilgi sahibi kişilerle yaptıkları sohbetler, bilgi içerikli programları, gündemin nabzını tutan haberler, hava durumları gibi birçok çeşidi bünyesinde barındırır. İşte tüm bunları hem insanları hayattan koparmadan, hem de bireylerin maneviyatlarını geliştirmek adına oldukça profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Diğer radyolardan farkını oldukça açık bir şekilde ortaya koyar Radyo Cihan. Çünkü yapmış oldukları işi sadece insalara müzik dinletmek, vakitlerinin güzel geçmesini sağlamak adına yapmamaktadır. Ayet ve hadislerle programlarının süsü ve özü olan bu konularla, aslında belli ve güzel bir amaca hizmet ettiklerini açık ve net bir şekilde ortaya koymaktadırlar. Fakat bunu yaparken kimseye hakeret etmeyi kesinlikle düşünmezler. İnsanları yargılamazlar, onları küçük görmezler. Tamamen kucaklayıcı, birleştirici bir yapıya sahiptir. İnsanlara güzel huylu olmayı, diğer insanlara yumuşak davranmayı, kalp kırmamayı, yardımsever olmayı gibi İslamiyetin öğretmek istediği herşeyi olduğu gibi yayınlarında dinleyiciye yansıtırlar. TÜm bunları güzel bir akış içerisinde, nokta ve virgülün dahi yerini değiştirmeden oldukça usta bir şekilde yerine getirirler. 

Tüm bu yönleriyle yapmış oldukları yayınlar, amacına ulaşır. Çoğu insanı düşünmeye, yaptıkları hatayı görmeye, daha iyi birer insan olarak hem kendilerine hem çevrelerine fayda sağlamalarını hayatın anlamı olacak şekilde göstermeye ve bu yönde  hareket etmelerine, bir başlangıç noktası olarak sunmaktadır. Günümüz çağında güzel duyguların zamanla yok olmadan azalmış olması, böyle programların ihtiyacını oldukça artırmış durumda olduğundan böyle bir yol izlemiştir Radyo Cihan. Dinleyiciler ise oldukça pozitif enerji alırlar Radyo Cihan frekanslarından kulaklarına dolan sesle. İşte bu yönüyle hemen hemen her insanın gönlüne hitap eder Radyo Cihan. Gelişen teknolojiye de oldukça rahat bir şekilde ayak uydurmuştur. Radyo Cihan frekanslarından yayın dinlemek için internet üzerinden de bağlanabilmeniz artık oldukça kolaydır. Telefonunuz, bilgisayarınız ya da internete girebileceğiniz herhangi bir ayıgtla, radyodinlen.com adresimiz üzerinden Radyo Cihan frekanslarına ulaşabilir, programları dinlerken kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. İşleriniz yaparken, arka planda gelen radyonun sesi sizi dinlendirebilir, düşündürebilir ve huzuru bulma şeklinizi bu yöntemle seçmeyi düşünebilirsiniz. Radyo Cihan ekibi, güçlü kadrosu, deneyimli dj'leri ve teknolojik donanım ve ekipmanlarıyla sizlere bu hizmeti her zaman canlı olarak sunmaktadır. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR