Radyo 7 Canlı Dinle

Radyo 7, 104.6 frekansından ilk başta İstanbul merkezli olmak üzere yayınlarına yayınlarına başlamış bir radyo istasyonudur. Başladığı günden bu yana, herkes için birleştirici, müzikle kaynaşmalarını sağlayan bir yapısı olmuştur. Hiçbir zaman yayınlarında ayrılıkçı olmaya, ayırmaya çalışmamış, aksine insanlar için bir umut kaynağı, yanınızda hissettiren bir arkadaş ve iyiye dair ne varsa müzikseverler için o olmuştur Radyo 7. Zaman içerisinde gelişen teknoloji ve hayranlarının artmasıyla internet üzerinden de yayınlarını aktarmaya başlamıştır.

Programlarının müzik içeriği genelde Türk Halk Müziği üzerine olur. Fakat bununla birlikte diğer müzik türlerine de yer vermektedir. Türk Halk müziği'nin Türk halkının gözündeki değeri her zaman baş tacıdır. Çünkü türkülerde yaşanmışlık vardır. Yaşanılan her duygu türkülerde tekrar tekrar canlanır. Her insanda hem o türkünün neden yazıldığı ve yakıldığı, aynı zamanda kendi yaşadıklarını, anılarını, sevincini, hüznünü ve akla gelebilecek her türlü duyguyu o güzel müzik eşliğinde yazılan sözlerin birleşmesi sonucu oluşan şaheserde hisseder. Çoğu zaman konuşmamayı seçer müzikseverler türküleri dinlerken. Çünkü onlar susar türkü konuşur onlar için. 

Türk Halk müziğinin yanından diğer müzik türlerine de azımsanmayacak şekilde içeriğinde yer verir Radyo 7. İnternet üzerinden radyodinlen.com adresimize bağlanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haber programları, gün içerisinde canlılığınızı ayakta tutacak programları ve bu programları sunan deneyimli Dj'leri ile sizlere her daim en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşırlar. İstediğiniz müzik türüne ulaşmak ve gündemde kalmak için Radyo 7 frekanslarında kalmak sizin için doğru bir tercih olacaktır.  

İLLERE GÖRE RADYOLAR