Powertürk Akustik Canlı Dinle

Powertürk Akustik, 2015 yılında yayın hayatına başlamış bir radyodur. Yayınladıkları programlarda genelde slow müzik tarzına yer vermektedir. Bununla birlikte diğer müzik çeşitlerinden de parçalara bünyesinde yer vermektedir.

Gün içerisinde yayın akışıyla, yapmış olduğu yayınları bireylere dinletebilme özelliği oldukça ön plandadır. Müzikseverlerin, dinleyicisinin ve diğer tüm kişilerin duygularına hitap edecek şekilde yapmaktadır programlarını. Güçlü kadrosu, vazgeçilmez parçaları kulağınızda hissetiğiniz o kuvvetli frekans ve tecrübeli Dj'lerin sunumlarıyla istediğiniz hizmetin üstünde bir performansla karşılaşacaksınız.

İstanbul merkezli yayın hayatına başlamış olup, artık internet üzerinden de erişilebilir olan Powertürk Akustik radyosunu, www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Sizlere sadece müzik ziyafeti sunmakla kalmayıp gündemden haberler sunarak bilgi sahibi olmanıza da katkı sağlar sizin radyonuz. Hem gündemden uzak kalmayayım, hem de müziğin tadını doyasıya yaşayayım istiyorsanız, kendinizi ve duygularınızı gerçekten hissetmek, yalnız olmadığınızı şarkılarla anlamak istiyorsanız sizin için vazgeçilmez bir adres olacaktır Powertürk Akustik. 7 gün 24 saat aralıksız sunumla sizlere tüm bu imkanı Powertürk Akustik radyo, oldukça güzel bir şekilde sunmaktadır.  

İLLERE GÖRE RADYOLAR