Polis FM Canlı Dinle

Polis Radyo, 1952 yılından bu yana Polis teşkilatına bağlı olarak yayın hayatına girmiştir. Polis radyosunun yeri tüm Türk halkının gözünde ayrı ve özeldir. Yayınladıkları müzikler Türk Sanat Müziği'nin ölmeyen eserleri olmakla birlikte, bizlerin her kötü vaktinde koşup yetişen, yanımızda durup bizim hakkımızı savunan polislerimizin anısına kurulmuş olup, haklarını ne kadar ödesek de yine de bitmeyecek bir özveriyle yeri gelip canlarını bizler için hiçe saymışlardır. İşte böyle manevi duygularla örülmüş bir yapısı vardır Polis radyosunun.

Türk Sanat Müziği eserlerini yayın tarihinden bu yana bizlere sunan radyo, gündemin nabzını her daim en yakından takip etmektedir. Polislerimiz ile ilgili gelişmeler, ülkemizin geleceği, geliştiği noktalar ve Türkiye'ye ait ne varsa bünyesindeki haberlerde mutlaka yer vermektedir. Türk sanat müziği, polislerimiz gibi hep yanımızdadır. Asla eskimeyen, hergün daha da sanki yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkan bu sanat müziği eserleri, müzikseverler için oldukça özeldir. Eşyalardan kıyas vermek gerekirse bir elmas kadar değerlidir demek yanlış olmaz. 

Bu insanın içini rahatlatan, bireylere gayet hoş bir seda gibi gelen Türk sanat müziği eserlerini dinlemek, üstelik bunu polis radyosundan kulağınıza gelmesini sağlamak için, www.radyodinlen.com adresimizden ulaşabilir, geçirmiş olduğunuz vakti güzel bir şekilde değerlendirmiş olursunuz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR