Pal Station Canlı Dinle

Yabancı radyo dinlemek isteyince akla gelen über radyo istasyonudur. Bir ara moda olan bal,cep telefonu reklamlarını duymazsınız. Bu da pal station 106 fm radyosunu kaliteli kılan özelliğidir.

Bunların başlıcası yukarıda bahsettiğim kalitesiz reklam olmamasıdır. Daha sonra gelen bir diğer özelliğide çalma listesinin başa sarmaması. Çalmaya başladı mı bir dinlediğiniz şarkıyı bir daha uzun bir süre duymazsınız. Yabancı radyo dinlemek istediğinizde akla ilk gelendir, olmalıdır da. Arabada dinlenecek şarkılar vardır ya işte o şarkılar bu listede. Siz değerli ziyaretçilerim için her hafta güncel pal station top 40 listeni burada güncelleyeceğim.

Not: bu haftaki pal station top 40'ı görmek  için burayı tıklayınız.

Azeri asıllı iş adamı Mubariz Mansimov'a ait palmali grubunun bir parçası olan radyo, Pal station, 106. frekansta hizmet vermektedir. Nostaljik severlerin  Pal station canlı dinlemek için radyolarını 106. frekansa getirmesi gerekmektedir. Sosyal sevenler için sitemin altında bulunan facebook yorum bölüme yorumlarınızı yazarak o an ki duygularınızı aktarabilirsiniz.

Pal Station Soru Cevap

 

 1. Pal station'ın frekansı nedir?
  - TV Frekansı       Türksat 4A Frekans : 11977 Sembol Rate : 27500 Fec5/6 Horizontal
  - Radyo Frekansı   106. FM

   
 2. Pal Station hangi illerde dinleyebilirim?
  -Pal Station İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Yalova, Çanakkale, Balıkesir bölgesinde fm radyo ile dinleyebilirsiniz. Sitemiz sayesinde internetiniz olduğu taktirde her nerede olursanız olun dinleyebilirsiniz.
   
 3. Pal Fm ve Pal Station arasındaki fark nedir?
  -Pal Fm Türkçe , Pal Station Yabancı müzik radyosudur.

   
 4. Pal Station Teknik Sorunlar için mail adresi nedir?
  - [email protected]

İLLERE GÖRE RADYOLAR