Number One Türk Canlı Dinle

Number One Türk, İstanbul merkezli yayın yapan bir radyo istasyonudur. İçerik olarak genel anlamda Türkçe pop müzik ağırlıklı programlar sunmaktadır dinleyicilere. Yayın akışının bir kısmında da yabanci hit müziklere yer vermeye başlamıştır. 

Genel anlamda bahsettiğimiz gibi Türkçe pop müzik ağırlıklı programlarında, yabancı hit müzikler de bulunmaktadır. İstediğiniz tüm hit şarkıları bu çatı altında kendiniz sağda solda yormadan rahatlıkla bulabilirsiniz. Radyonun sunucusu olan Dj'leri oldukça güçlü bir kadrodur. Benimsediği ilkeler gereği sunumlara çok vakit ayırmadan neredeyse kesintisiz hit müzikle oldukça dolu ve canlı bir şekilde çıkar dinleyicisinin karşısına. Tüm bunlarla birlikte haber programları, günün önemli olaylarını da müzikseverlere, dinleyicisine ve birçok insana bu kanaldan rahatlıkla ulaştırır. Yaptıkları programlar oldukça beğeni toplamakta, dinleyiciyi yani sizleri hiç yormadan oldukça yumuşak bir şekilde kendisine bağlamaktadır. 

Sadece radyo frekansıyla değil internet üzerinden de www.radyodinlen.com adresimiz sizlere Number One Türk radyosuna bağlanmak için bir seçenek olmaktadır. Tecrübenin, gündemin, müziğin ve hayatın içinde ne varsa bulabileceğiniz bir istasyondur Number One Türk. İşlerini severek ve isteyerek yapan bu eğitim düzeyi yüksek, sevecen, hoşgörülü ve güçlü kadrosu her daim yanınızda olmakta, sizlere her zaman yenilenen ve güzel bir keyif sunan ailesiyle hizmet vermektedir. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR