Meteorolojinin Sesi Canlı Dinle

Meteorolojinin Sesi Radyo, 92.4 radyo frekansından Ankara merkezli yayınlarına 1962 yılından itibaren devam etmektedir. Başladığı günden bu yana birkaç kez ismi değişen radyo en sonunda bu ismi alarak yoluna devam etmiştir. Devlet meteoroloji genel müdürlüğü bünyesinde bu şekilde yoluna devam eden radyo, Türkiye genelinde değişen hava koşullarını devlet kaynaklı olarak Türk halkına canlı olarak sunmaktadır. Son dakika hava durumu raporlarıyla insanların dışarıya çıkarken nasıl hazırlanmaları gerektiklerini oldukça açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Dışarıya gezmeye çıkacaksanız ya da işe giderken, arkadaşlarınızla gezmeye gideceğiniz vakit, radyoyu açarak dinlediğinizde istediğiniz tavsiyeyi oldukça rahat bir şekilde sizlere sunmaktadır. 

Sadece hava durumu değil, gündemden haberler, bilimden sanata, çevre bilinçlenmesi ve bilgi odaklı haberleriyle, programlarıyla insanlara sağlıklı ve güzel haberler ulaştırmaktadır. Tüm bunların yanında içeriğinde yer alan müzik çeşiteriyle de insanlara çok güzel hayat arkadaşı, yol arkadaşı olma ilkesini gerçekleştirir. Yolculuk yapıyorsanız, ya da evde uğraşacağınız işler varsa, tüm bunları gerçekleştirirken arka planda radyonuzdan gelen Meteorolojinin Sesi Radyosu, sizlere eşlik eder. TÜrkiye'nin her yerinden hem internet üzerinden hem de karasal yayınlarıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Devlet kontrollü olması, Türkiye Cumhuriyeti'nin bir kolu olarak görev yapması, sizlere kalitenin ne kadar üst düzeyde olduğunu açık bir şekilde gösterir. İnternet üzerinden www.radyodinlen.com adresimizle Meteorolojinin sesi radyosuna ulaşmayı bir seçenek olarak kullanabilirsiniz. Müzikseverlere, bilgi sahibi olmak isteyenlere ve tüm Türkiye Cumhuriyeti halkına hizmeti büyük bir özveriyle gerçekleştiren bu güzel radyo, tüm Türk halkının gönlünde taht kurmuş, onların her zaman yanında olmuştur. Bu çizgisinden asla ayrılmadan yoluna devam eden Meteorolojini sesi radyosu amaçlarını bu doğrultuda gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sizler de verdiğimiz adresten rahatlıkla ulaşarak kendinizi güzel bir akışın içinde bulabilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR