Memleketim FM Canlı Dinle

Memleketim Fm, Bakanlık ve TRT arasında gerçekleşen, imzalanan bir yazıyla yayın hayatına başlamıştır. Söz konusu TRT ve bakanlık olduğundan, ne kadar disiplin ve tertip içerisinde yayın hayatına başladığını rahatlıkla görebilirsiniz. 

Yaptığı yayınlarda bilgi kalitesi oldukça ileri düzeydedir. Radyo sunucuları ise türkçeyi su gibi berrak ve temiz bir şekilde kullanan, hitap yetenekleri yüksek kişilerden oluşmaktadır. Sunmuş oldukları müzikler ise adı üstünde, memleketimizden bizlere esintiler sunmaktadır. Türkiye'nin her yerine uzanan türküleri, oyun havaları ve daha birçok müzik çeşidiyle türk insanının gönlünde kurduğu tahtında daha da bir hayranlıkla sevilmektedir. Türkiye'nin her yerinden rahatlık dinleyebileceğiniz, internet ya da radyo frekansı seçmeden ikisini de kullanabileceğiniz güçlü bir iletişim ağı sunar sizlere Memleketim Fm.

Yaptığı yayınlar, kıtaları, okyanusları aşarak yurtdışında da oldukça ilgi görmektedir Memleketim Fm'in. Çünkü Türkiye'den uzakta yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız da gurbet özlemini bu radyoyla dindirmektedir. İnternetten girip istedikleri vakit memleket hasreti giderip, özvatanlarını yürekten takip edebilirler. Yaptıkları programlar çerçevesinde sadece müzik yoktur. Söyleşiler, haber programları, gündem özetleri, spor haberleri gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Tabiki tüm bunlar, Memleketim Fm'in güçlü kadrosu, sıcakkanlı, özverili çalışanlarıyla sağlanmaktadır. Hitap ettikleri her birey için ayrı ve özel yeri olan Memleketim Fm'i internet üzerinden www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden ulaşmayı da bir seçenek olarak bulundurabilir, radyonuzun sesini açarak buram buram içinize memleket kokusu çekebilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR