Lider FM Canlı Dinle


Lider fm, 94.1 radyo frekansından Adana merkezli yerel yayın yaparak yayın hayatına başlamıştır. Her müzik dalında eserlere programında yer vermenin yanında, arabesk, fantezi ve slow müzik ağırlıklı seçmektedir.

Arabesk, fantezi ve slow müzik türleri tüm Türkiye'de oldukça çok sevilmekte ve dinlenmektedir. Bu müzik türleri kimi zaman dert ortağı olur, kimi zaman yol arkadaşı, kimi zaman bir sırdaş gibi yanınızda durmaktadır. Lider fm, bu güzel dostları sizlerle buluşturur. Sizlere sadece adana ve çevresinden yaptığı yayınlarla değil, internet üzerinden de rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir platformla Türkiye'nin her yerinden dinleyebilirsiniz. Yaptığı çeşitli programlar, müzik ziyafetinin yanında getirdiği farklılıklar, yayınlarının daha canlı ve eğlenceyi de içine katarak gerçekleştirmelerini sağlar.

Sizler de eğer bu güzelliğe ulaşarak kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız, radyodinlen.com adresimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, rahatlıkla dinleyerek tüm duygularınızın tercümanı şarkılarla buluşabilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR