Kral Fm Canlı Dinle

Kral FM, Türkiye'nin, merkezi İstanbul'da olan en çok dinlenen radyolarından biridir. Tüm müzik formatlarında yayın yapmasının yanısıra arabesk müziğe ağırlık vermektedir. Bunların arasında Türk pop müziği, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve özgün müzik gibi grupları rahatlıkla görebilir ve dinleyebilirsiniz. Kral FM'i hem radyodaki frekansından, hem de internet üzerinden online olarak canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda uydu aracılığıyla da dünyanın her yerinden dinleyebilirsiniz. 

Kral FM yayın hayatına 1 Haziran 1992 yılında Uzan grubuyla yayın hayatına başlamıştır. 2008 yılına kadar birkaç kez el değiştirip, 2008 yılından bu yana Doğuş Yayın Grubu'na ait olarak yayın hayatına devam etmektedir. İlaç gibi radyo, halkın radyosu gibi sloganlarıyla diğer radyolar arasında üst sıralara sahiptir. Günün çeşitli saatlerinde yaptıkları değişik programlarla herkese hitap etmektedir. Kral FM müzik yayını yapmanın dışında, haber saatleri, söyleşi ve sohbet saatleri, müzik istekleri almak gibi çeşitli alanlarda da hizmet vermektedir. Hayat akışına uyum sağlayan Kral Fm Türkiye'nin 81 ilinde rahatlıkla radyo frekansı ve internet üzerinden dinlenebilme imkanı sunmaktadır.Çeşitli müzik kategorilerinde yayın yapan Kral Fm halkın istediği tüm müzik çeşitlerini kolaylıkla sunmaktadır. Bünyesindeki çalışma arkadaşları ve dinamik iş koşullarıyla oldukça canlı ve güncel yayıncı gurubuna sahiptir. 

Diğer taraftan sanatçıların yayın hayatına, müzik hayatına nasıl yön verdiklerinin son dakika gelişmelerine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kral FM, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak tüm müzik türlerinde yayın hayatına devam etmektedir. Siz de www.radyodinlen.com üzerinden Kral FM'i rahatlıkla dinleyebilir, istediğiniz müzikle hayatınıza renk katabilirsiniz.

İLLERE GÖRE RADYOLAR