Kozan FM Canlı Dinle

Kozan Fm, Adana merkezli olmak üzere çevre illere de dahil olmak üzere 90.0 radyo frekansından yerel olarak yayın yapmaktadır. Yerel radyo frekansının yanında, internet üzerinden de Kozan fm'i takip edebilir, dinleyebilirsiniz. 

Genel itibariyle arabesk ve slow müzik tarzında yayınlar yapan Kozan fm, ağırlık verdiği bu türlerin dışında da her çeşit müziğe bünyesinde yer vermektedir. Yani her birey, dinleyici, müziksever kendinden birer parça bu radyoda bulmadan edemez. Dinleyicisine müziği oldukça sevdirmiş, bunun yanında program çeşitliliği sayesinde de oldukça başarılı rol alarak kendisine beğenen kişi sayısını ve saygınlığını artırmaya devam eder. Sadece müzik ziyafeti sunmaz Kozan Fm, haber bülteni, gündemin içinden programları, yaptığı söyleşiler, istek hattı gibi birçok seçeneği sanki sunulmaz fırsatları adeta birden önüne serer müzikseverin. Program köşeleri şeklinde yayın bültenlerini düzenleyen Kozan Fm, bazen slow müzik sevenler için radyonun sesini açtırmakta, bazen de sanat müziği isteyenler için. Ve diğer müzik çeşitleri için de hitap eder dinleyiciye.

Yelpazesi o kadar geniş şekilde bulunması sayesinde, sevenleri kendisini her dakika daha çok dinlemekte, birbirilerine tavsiye etmektedirler Kozan Fm'i. Adana ve çevresi dışında da büyük bir hayran kitlesine sahip olmanın yanında, internetten ulaşım imkanıyla her an her yerden www.radyodinlen.com adresimize ulaşarak Kozan Fm'i dinleyebilir, kendinizi yayının akışına bırakabilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR