Karadeniz FM Canlı Dinle

Karadeniz Fm, 98.2 radyo frekansıyla İstanbul ve çevresinden yayın yapan bir radyodur. İnternet üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz karadeniz fm, hemen hemen tüm müzik çeşitlerindeki eserlere bünyesinde yer vermektedir. Türk sanat müziği, Türk halk müziği, yöresel türküler ve ezgiler ve daha birçok çeşide bünyesinde yer verir. 

Her ne kadar ismi bizlere karadeniz bölgesinde kurulup yayın yaptığını anımsatsa da öyle değildir. Fakat bölge ayırt etmeden, çeşit ayırt etmeden, tüm Türkiye'yi kucaklayan bir yapısı vardır. Program kuşakları, tüm insanlara hitap etmektedir. Dj'leri işlerini oldukça başarılı bir şekilde yerine getirirken, müzikseverler için vazgeçilmez olmuştur. Program sunucularının sunumlarda aktif rol almaları, sadece şarkıyı anons etmeden sohbet havası içinde programı gerçekleştirmeleri, oldukça keyifli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar dinleyicinin. 

Bu keyfe ve eğlenceye sürekli sahip olmak isteyen dinleyici ise bu radyonun adeta bağımlısı olup çıkar. internet bağlantısı elde ettiğiniz her yerden radyodinlen.com adresimiz üzerinden Karadeniz Fm'e rahatlıkla ulaşabilir, müzikle birlikte siz de bazen neşeli, bazen hüzünlü, bazen mutlu, bazen de durgun bir şekilde, ruh halinize uygun olarak vakit geçirebilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR