Kandıra Batı FM Canlı Dinle

 

Kandıra Batı Fm, Kocaeli, kandıra ilçesinden yayın yapan bir radyodur. Yayınlarında genellikle Türk sanat müziği ve nostalji müziklere yer verir. Dİnleyicilerine yoğun iş temposu ve hayatın bunaltıcı buhranından çekip alarak güzel nidalarla seslenen bu eserleri sunmaktadır müzikseverlere. Bir akşama gezisinden internete bağlanarak açtığınız radyodan gelen sesle, kulaklıklarınız kulağınızda, sessiz ve sakin bir yürüyüş oldukça iyi gelebilir. 

Türk sanat müziği eserleri veren sanatçıların, o naif ve hoş seslerini, kulaklarınızda duyarken insanların hala koşuşturma telaşı içerisinde bir yerden bir yere gittiklerini gördüğünüzde biraz da olsa rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Ya da evinizde dinlenirken aynı radyoyu, Kandıra batı fm'i dinleyerek aynı huzura ve mutluluğa ulaşabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla gittiğiniz bir haftasonu pikniğinde, radyoyu açıp diğer taraftan sohbetinize müziğe eşlik ederek devam edebilirsiniz. Kandıra batı fm'e www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden internet bağlantısıyla ulaşabilir, keyifli ve güzel vakit geçirirken, müziğin o güzel akışında kendinizi bulabilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR