Kanaltürk Radyo Canlı Dinle

Kanaltürk Radyo, 92.9 radyo frekansından yayın yapmaktadır. 92.9 radyo frekansından 2004 tarihinden bu yana istanbul merkezli yayınlarına aralıksız devam etmektedir. Yapmış olduğu programlarda hemen her çeşit müzik türünü bünyesinde barındıran Kanaltürk Radyo, internet üzerinden de rahatlıkla ulaşılabilir bir durumdadır. 

Sadece müzik programları yapmakla kalmayıp, diğer yandan haber, spor ve hava durumu gibi bültenleriyle müzikseverleri normal hayatın akışı içerisinde bilgilendirmeyi de es geçmemektedir. Dinleyicilerin çoğunlukla bu radyoyu seçmelerindeki en büyük sebep, kaliteli ve özgün yayınlarına renk katan sunucularının da olmasıdır. Çünkü bu bir ekip işidir. İşleyen bir makinenin dişli çarkları gibidir. Çarkların hep düzgün çalışması gerekir ki, her zaman güzel sonuç elde edilsin. Kanaltürk Radyo bunu başarabilen nadir radyo istasyonlarından birisidir. 

İnternet üzerinden Kanaltürk radyo'ya ulaşmak için, radyodinlen.com adresimiz üzerinden bağlanabilir, kendinizi müziğin rengine, ritmine ve akışına bırakabilirsiniz.

İLLERE GÖRE RADYOLAR