Jest FM Canlı Dinle


Jest Fm, Adana merkezli yayın yapan bir radyodur. 106.0 radyo frekansından yayınlarını gerçekleştiren jest fm, genel olarak türkçe pop ve slow müzik türlerindeki eserlere yer verir yayın akışında. İnsanların çoğu vakitlerde yoğun iş temposunda koşturması, müziksever bireyler için sadece kulağa hitap eden anlayıştaki radyo programlarına olan ilgiyi artırır. Kimi zaman çalışırken arka planda çalan radyo, kimi zaman boş vakitlerde sessiz ve sakin bir şekilde dinlenilen bir arkadaş, kimi zamanda yalnız geçirilen yolculuklarda bir yol arkadaşı olur dinleyenlerine. Her halükarda bir dost gibi, arkadaş gibi, yoldaş gibi günün her anında yalnız olmadıklarını sevenlerine güçlü bir şekilde hissettirir.

Yayın hayatına başladığından bu yana, dinleyici kitlesini oldukça başarılı bir şekilde artıran jest fm, sadece bölgesinde değil, tüm türkiye'de sevenleriyle buluşmaya devam etmektedir. Bunun için internet üzerinden www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden jest fm'e kulaklarınızı vermeniz yeterli olacaktır.

Sunduğu müzik ziyafeti, her renk ve tınıdan kendisini sevenleri şaşırtmaya ve güzel vakit geçirmelerini sağlamaya devam etmektedir. Kimi zaman bir pop müzik şarkısıyla coşabilir, kimi zaman radyodan gelen slow müziğe eşlik ederek duygularınızı daha yoğun yaşayabilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR