İmbat Fm Canlı Dinle

İmbat Fm, İzmir ve çevresinde 90.0 radyo frekansıyla yayın yapan bir radyo istasyonudur. Genellikle arabesk ve fantezi müzik dallarında yayın yapan imbat fm, müzikseverler için vazgeçilmez olmuştur. Arabesk ve fantezi müzik dallarında ne kadar ün salmış, gönüllere taht kurmuş müzik eseri ve sanatçı varsa, hepsine yer verir. 

Yapmış olduğu yayınları programlara bölerek günün değişik saatlerinde, günün temposuna uygun olarak müzik yayınlarını gerçekleştirir. Günün her vaktinde 7 gün 24 saat müziği tüm renkleri ve tınısında karşınızda bulmanız mümkündür. Çünkü imbat fm, tüm gün dinleyicisine hitap eden bir müzik tarzına sahiptir. 1992 yılından bu yana kesintisiz yayınlarına devam eder. 

Yaptığı programlar arasında sadece müzik programları değil, haber, spor ve gündemi takip edilecek şekilde yolunu çizmiştir. Müzik sever herkesin 90.0 radyo frekansından ya da internet üzerinden www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden istediği vakit bağlanarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadan keyifli dakilar sunmaktadır.

İLLERE GÖRE RADYOLAR