Gönül Canlı Dinle

Gönül Radyo, 2015 yılında yayın hayatına başlayan bir web radyosudur. Türk halk müziği alanında en yaygın ve beğenilen eserleri yayınlayan radyo, Türkiye'nin her yerinden ulaşılabilir konumdadır. İnternet bağlantısı elde ettiğiniz her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Türkü aşığı bir yapınız varsa, türkü dinlemeden edemiyorsanız, Gönül Radyo tam olarak sizin için biçilmiş kaftandır. Çünkü TÜrk halk müziğinden ne kadar can alıcı eser varsa dinleyicisine, sevenlerine sunarak hayran kitlesini gün geçtikçe artırmaktadır. Hangi yöreye ait olursa olsun, İç Anadolu bölgesi, Akdeniz, Karadeniz, Marmara gibi diğer bölgelere ait ne kadar türkü varsa hepsini burda bulabilirsiniz.

İstek şarkılarınızı da web üzerinden Gönül radyoya ulaştırabilir, belki de o anda sizin isteğinizin radyoda çalmasını sağlayarak gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Tüm türk halk müziği eserleri sevilir. Aralarından bazıları ise gönüllerde taht kurmuştur. Bu eserleri müzikseverlere daha çok sunan Gönül radyoya www.radyodinlen.com adresimiz üzerinden ulaşabilir, keyifli ve güzel vakit geçirebilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR