Diyanet Radyo Canlı Dinle


Diyanet Radyo, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın çalışmalarıyla Ankara merkezli olmak üzere 2013 yılından bu yana, sadece türk halkına değil, Türkiye Cumhuriyeti dışında yaşayan türkler için de, sadece bir internet kadar uzak, bir dua kadar yakın hizmet vermektedir. Ankara ve çevre illerinde 88.4 frekansıyla hizmet vermektedir. İnternet üzerinden ise dünyanın her yerinden ulaşılacak kadar yakındır.

Kur'an-ı Kerîm dinletileri, yarışma programları, Allah'ın güzel isimlerinin anlatıldığı, Hadis-i Şerîf programları gibi birçok bilgilendirme, insanlara ışık tutan yayınları vardır. Bir radyo prgoramı olmaktan ziyade, tam bir eğitim öğretim kurumu gibi, okul gibi insanları adeta kuşatmaktadır. Akşam olduğunda günün özetinin geçildiği programları, dinleyicilerden gelen mesajlar, dini müziklerle harmanlanıp insanların önüne güzel bir şekilde sunulur. 


Yaptığı yayınlarda Diyanet Radyo, İslâmiyetin tüm dini günlerinde özel ve güzel programlar yaparak dinleyicilere dini biz huzur sunmaktadır. Sunmuş olduğu müzik türleri, ilahi, tasavvufi müzik gibi türlerdir. Dinleyenlerine müzik ziyafeti sunmanın yanında, yaptıkları programlar ise oldukça başarılı ve insanlara yol gösterici olmaktadır. Sayılı İslam alimini konuk ederek dini sohbet programları, dinleyicilerin sorularını, düşüncelerini aldıkları programlar ve daha çok çeşitle karşısına çıkmaktadır dinleyicinin. Eğer ilahi dinlemek, dini bir sohbetin içinde kendinizi bulmak ve ney sesi, ud sesi, ilahi sesiyle kulaklarınızın pasınızı silmek istiyorsanız, www.radyodinlen.com adresimizden Diyanet Radyo'ya ulaşmanız oldukça kolaydır. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan programlarının içinde çeşitli haber programları da vardır insanları gündemde tutan. 

Sizler de Diyanet Radyo dinleyerek, dini bir huzurla vakit geçirebilirsiniz. 

İLLERE GÖRE RADYOLAR