Baba Radyo Canlı Dinle

 

Baba Radyo, İstanbul ve çevresinde karasal yayın yaparak, dinleyenleriyle buluşmaya başlamıştır. 4 mayıs 2011 tarihinden itibaren yayın hayatında olan Baba radyo, 105.6 radyo frekansıyla, gittikçe artan dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. İstanbul ve çevre illerden bildiğimiz klasik radyoyu, bu frekans bandına ayarladığınız vakit, sizlere kesintisiz ve güzel müzik keyfi sunmaktadır. 

Genel olarak Fantezi, Arabesk, Türk sanat müziği ve nadir de olsa diğer müzik çeşitlerini dinleyiciyle buluşturmaktadır. Gündemin ve hayatın akış hızının dışında kalmadan dinleyici kitlesinin bir radyodan ne beklemesi gerekiyor, ne alması gerekiyorsa hepsini karşılayabilmektedir Baba radyo. Haber programları, ister arayarak, isterseniz mesaj atarak ulaştırdığınız istekler ve daha birçok yenilikçi özellikleriyle güzel bir tablo çizmektedir.

Her ne kadar İstanbul ve çevresi için yerel bir radyo olarak karşımıza çıksa da, internet aracılığıyla cep telefonu, tablet, masaüstü ve dizüstü bilgisayar olmak üzere binlerce kilometre uzaklıktan bile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. www.radyodinlen.com adresimizden, ister kilometrelerce uzakta olun, ister bir adım yakınında olun, Baba radyo dinleyebilir, yayın akışıyla birlikte bunaltıcı yaşam şartlarında kendinize güzel vakit ayırabilirsiniz.

İLLERE GÖRE RADYOLAR