ASR FM Canlı Dinle

 
ASR FM, 96.0 frekansıyla Adıyaman merkezli bir radyo kanalıdır. Yerel bir radyo olmanın yanında internet üzerinden, cep telefonu, tablet gibi aygıtlardan da kolaylıkla ulaşılabilecek bir radyodur. Yaptıkları yayınlarda, çeşitli müzik dallarına yer ver veren Asr Fm, bölgesinde sevilerek dinlenmektedir. Sevilerek dinlenmenin yanı sıra, bölgesinde hakim radyo olmasını, yaptıkları kaliteli yayınlarla sağlamaktadır. 
 
 Türk halk müziği, Pop müzik, arabesk, Türk sanat müziği gibi dallarının seçkin eserlerine, programlarında titizlikle yer vermektedir. İnsanlar kendi kabuklarına çekilip müziğin ritmine kavuşmak istedikleri vakit, arkadaşlarıyla toplanıp beraber dinlemek istedikleri vakitlerde bile, seçilebilecek radyolar arasında rahatlıkla yerini almıştır.  
 
 Diğer bir yandan Asr Fm, Adıyaman bölgesinin yerel radyosu olmak ve bölgesel dinlenmenin yanında, daha geniş kitlelere erişmek, daha fazla insana hitap etmek adına, yukarda açıkladığımız gibi internet üzerinden de çok rahat bir şekilde radyo programına erişebilme imkanı sunmaktadır. 
 
İşte Asr Fm'i internet üzerinden dinlemenin en kolay ve güzel yolu, radyodinlen.com adresinden ulaşmak olacaktır. Sizlere bu imkanı sunmaktan büyük mutluluk duyar, Asr Fm dinleyerek güzel vakit geçirmenizi dileriz. 

 

İLLERE GÖRE RADYOLAR