Aşk FM Türkiye Canlı Dinle

Aşk FM Türkiye, Adana'dan Türkiye'nin yayın hayatına giren bir radyodur. 100.2 radyo frekansıyla ve internet üzerinden yayınlarına devam eden Aşk FM Türkiye, genellikle slow parçalar çalmaktadır. Genel itibariyle slow parçalarının yanında duygusal ve aşk içerikli eserlere de yer veren Aşk FM Türkiye, Adana ve çevresinde daha çok rağbet görmekle birlikte Türkiye'nin her yerinden dinleyici kitlesine sahip bir radyodur. 

Dinleyicilerine sadece müzik keyfi sunmakla kalmayıp, aynı zamanda çeşitli programlarla dinleyicilerini gündemde tutmayı başarmaktadır. Haber programı, sanatçılarla sohbet,spor yorumları gibi çeşitli dallarda sunduğu programlar dinleyicilerine verdiği değeri ve hizmeti göstermektedir.

Her ne kadar slow pop şarkılara ağırlık verse de, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk ve fantezi müzik dalları gibi çeşitli dallarda da dinleyicilerine ulaşmaktadır. Adana'dan tüm Türkiye'ye yelken açan Aşk FM Türkiye'ye siz de www.radyodinlen.com internet adresimiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, istediğiniz tür müzikleri dinleyebilirsiniz.

İLLERE GÖRE RADYOLAR