Akustikhane Canlı Dinle

Akustikhane, Türkiye'nin internet üzerinden yayın yapan bir web radyosudur. Yayın hayatına 2015 yılında başlayan Akustikhane, yayına başladığı tarihten itibaren kesintisiz olarak devam etmektedir. Iğdır ilinden yayınlarına devam etmektedir. Türk halk müziği, Pop müzik, Türk sanat müziği gibi çeşitli dallarda eserleri dinleyicilere sunmaktadır Akustikhane. 

Iğdır başlangıçlı olamasına rağmen tüm türkiyeye hitap eden Akustikhane, www.radyodinlen.com sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstediğiniz radyo programlarına, istediğiniz müzik türlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğu yayınlarda tüm dinleyicilerine hitap etmek için uğraşan Akustikhane'de bazen eğlenir, bazen hüzünlenir, bazen de durgunluğun tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece internet üzerinden Akustikhane'yi açmanız olacaktır.

Akustikhanede ayrıca canlı performans sergileyen sanatçıları da dinleyebilirsiniz. Yaptıkları programlarla misafir ettikleri sanatçıların canlı olarak seslendirdikleri eserleri Akustikhane'ye özel olarak seslendirmektedirler. Böylece sevdiğiniz beğendiğiniz sanatçıların canlı performanslarına sizler de  ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Akustikhane'yi sitemiz üzerinden rahatlıkla dinlemek olacaktır. Böylelikle siz de müziğin ve ritmin keyfine kendinizi bırakabilirsiniz. 

 

İLLERE GÖRE RADYOLAR