Radyodinlen.com - Hakkımızda Sayfası

Radyodinlen.com siz değerli ziyaretçilerimiz için günümüz teknolojisine uygun olarak tasarlanmış ve hazırlanmıştır. Sitemiz CSS3 ve HTML5 alt yapısını kullanmaktadır. Mobil, tablet, laptop ve masaüstü bilgisayarlarınız üzerinden sitemizi kullanabilmeniz düşünülmüş ve sitemizde yer alan içeriklerimize tüm mobil cihazlarınızla erişebileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

 

Sitemiz 04.12.2015 tarihinde tamamen aktif olmaya başlamıştır. Sitemizde yer alan radyo kategorilerimizden istediğiniz ve sevdiğiniz kategorilere ait radyo istasyonlarını bulabilirsiniz. Bu radyo istasyonlarında yayın yapan radyoları, sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ücretsiz ve canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Site kurucu ve sitenin sahibi Ahmet ŞEN'dir. Ahmet ŞEN ile sitemiz hakkında ya da diğer konular hakkında iletişime geçmek, görüş, öneri, istek ve şikayetlerinizi bildirmek isterseniz iletişim sayfamız üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Sitemizin kullanımda olan Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube hesaplarımız üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Sizlere daha hızlı ve daha güvenilir olarak geri dönüş yapılması için vermiş olduğunuz bilgilerin lütfen doğru olarak verdiğinizden emin olunuz.

Sitemiz siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanmış olup gözünüzü yormayacak şekilde tasarlanmıştır. Yine sitemizde yapılmasını istediğiniz değişiklikler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Radyodinlen.com sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Sitemiz üzerinde Google Adsense reklamları kullanılmaktadır. Reklamlar unutulmamalıdır ki bizlerin sizlere daha iyi ve kaliteli içerikler sunabilmemiz için bir kazanç aracımızdır. Reklamlar bizim isteğimize göre çıkmamaktadır. Reklamlar sizin daha önce arama yaptığınız içerikler ile alakalı olarak sitemiz de sizin aradığınız sonuçlara istinaden gösterilmektedir.

Radyodinlen.com olarak sitemizde keyifli dinlemeler diliyor sağlık ve esenlikle kalmanızı temmi ediyoruz.

 

Radyodinlen.com Site Yönetimi

 

İLLERE GÖRE RADYOLAR