Radyodinlen.com - Google Play Uygulaması Sayfası

04.12.2015 tarihinden itibaren yayın hayatına başlayan radyodinlen.com Google Play Uygulaması bugün itibari ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Android işletim sistemine sahip olan mobil cihazlarınız (tablet ve cep telefonları) ile Google Play uygulaması üzerinden Radyo Dinlen uygulamamızı indirebilir ve kaliteli bir ortamda kaliteli yayın yapan, duygularınıza ve ruhunuza hitap edebilecek kategorilerimiz içerisinde yer alan radyo yayınlarını dinleyerek sevdiğiniz sanatçılara ait en güncel, en yeni, en sevilen şarkılarını dinleyebilir, sevdiğiniz radyo programlarını dinleyerek de zamanınızın daha iyi geçmesini sağlayabilirsiniz.

Radyo Dinlen android uygualmasını indirmek için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyodinlen.com&hl=tr adresinden kendi android cihazınıza gönder diyerek telefonunuza yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

2. bir seçenek olarak telefonuz ve diğer andorid cihazlarınız üzerinde bulunan Google Play uygulamasını açarak arama yap bölümene " Radyo Dinlen " yazarak görsel resmi aşağıda bulunan " Radyo Dinlen " uygulamamızı android cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirebilir ve canlı radyo dinleme keyfiniz 7 gün 24 saat sürebilirsiniz.

 Radyodinlen.com'u takip ve tercih ettiğiniz için siz değerli ziyaretçilerimize çok çok teşekkür ediyor, sizleri Allaha emanet ediyoruz. Sağlıcakla kalın.

 

 

Radyodinlen.com Site  Yönetimi

 

 

İLLERE GÖRE RADYOLAR